Firma Studio Okno Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2000r. Produkujemy okna, drzwi, ściany działowe i fasadowe z PCV i aluminium, na indywidualne zamówienie. Jednym z priorytetów rozwoju firmy jest dbałość o jakość produktów, tak żeby spełniały one oczekiwania i potrzeby różnych grup klientów. Aby zadowolić najbardziej wymagających klientów i utrzymać prestiżową pozycję na rynku stolarki otworowej, współpracujemy w procesie produkcji z najlepszymi w Europie markami. Potwierdzeniem uznania jest przyjęcie nas w 2005 i ponownie w 2006 roku do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Ofertę naszą kierujemy do wszystkich, którzy noszą się z zamiarem wymiany swoich okien na nowe a także do inwestorów, firm budowlanych, biur konstrukcyjnych i innych firm działających w sektorze stolarki otworowej. Oferujemy Wam dobry wyrób charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, terminową dostawę i fachową usługę montażu.

Okna z profili Brügmann to komfortowy styl życia, cisza, funkcjonalność i bezpieczeństwo na wysokim, światowym poziomie

Okna z profili Brügmann
to funkcjonalność i uroda stanowiące idealnie dobraną parę, będącą wizytówką Twojego domu

Okna i drzwi PCV wykonane z profili pięciokomorowych dostarczanych przez Brügmann Polska Sp. z o.o. Wyróżniają się głębokością zabudowy 73mm i zgrzewalna uszczelką co skutkuje wysoką izolacyjnością cieplną.
Ślusarka aluminiowa wykonana w systemie YAWAL. Profile zimne lub ciepłe z wkładką termiczną poliamidową tłoczone w Polsce, lakierowane proszkowo, charakteryzujące się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej
Szklenie standardową szybą ciepłą 4/16/4. W ofercie również szyby bezpieczne, barwione, matowe, refleksyjne i inne, produkowane przez Glaverbel Silesia Sp. z o.o.
Okucia obwiedniowe z mikrowentylacją. Liczne funkcje dodatkowe okucia takie jak mechanizm wielostopniowego uchyłu okna, hamulec okienny, ogranicznik otwarcia okna, blokada obrotu klamki, zabezpieczenie antywłamaniowe, zatrzask balkonowy Producent: Siegenia-Aubi
 

LokalizacjaStudio Okno Sp. z o.o.
Antoniew,
ul.Słowiańska 129
95-070 Aleksandrów Łódzki

NIP: 732-18-89-541
REGON: 472367019

tel. biuro: 042 712 59 04
                   042 712 59 05
fax. 042 712 66 97

e-mial: biuro@studio-okno.pl
            tech@studio-okno.pl

Formularz kontaktowy
Jeżeli nie masz dostępu w tej chwili do konta pocztowego, możesz wysłać zapytanie za pomocą formularza zamieszczonego poniżej.

Firma:
Imię i Nazwisko*:
Telefon**:
E-mail**:
Twoje pytanie*:
Wpisz kod z obrazka:
* pole wymagane
** jedno z tych pól musi zawierać dane

Strona główna :: O firmie :: Produkty :: Realizacje :: Cennik :: Lokalizacja

© 2020 Studio Okno Sp. z o.o.    Polityka prywatności      ::      Projekt i opracowanie serwisu Neta.pl